Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 27.05.2019 - 02.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 27 травня по 02 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Про що йшлося на засіданні постійної комісії

.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко взяла участь у засіданні комісії з питань бюджету соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку.

На розширеному засіданні, окрім керівництва району та членів постійної комісії районної ради були присутні розпорядники бюджетних коштів, депутати районної ради, селищний та сільські голови.
В ході наради присутні обговорили питання виконання районного бюджету та програми економічного і соціального розвитку району за 5 місяців 2018 року, фінансовий стан закладів охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту населення району. Розглянули питання щодо внесення змін до державного бюджету на 2018 рік, звернення про надання автокефалії Православній Церкві в Україні, звернення щодо посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за псування, забруднення сільськогосподарських та інших земель.
Під час засідання члени комісії разом із розпорядниками бюджетних коштів, детально розглянувши питання порядку денного, окреслили ряд заходів, які в подальшому зможуть покращити фінансовий стан закладів району.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА