Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 22.10.2018 - 28.10.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 22 по 28 жовтня 2018 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

На базі Новоград-Волинського РЦСССМДМ діє Телефон довіри «Життя без насильства».

Детальніше...
Друк

Про що йшлося на засіданні постійної комісії

.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко взяла участь у засіданні комісії з питань бюджету соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку.

На розширеному засіданні, окрім керівництва району та членів постійної комісії районної ради були присутні розпорядники бюджетних коштів, депутати районної ради, селищний та сільські голови.
В ході наради присутні обговорили питання виконання районного бюджету та програми економічного і соціального розвитку району за 5 місяців 2018 року, фінансовий стан закладів охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту населення району. Розглянули питання щодо внесення змін до державного бюджету на 2018 рік, звернення про надання автокефалії Православній Церкві в Україні, звернення щодо посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за псування, забруднення сільськогосподарських та інших земель.
Під час засідання члени комісії разом із розпорядниками бюджетних коштів, детально розглянувши питання порядку денного, окреслили ряд заходів, які в подальшому зможуть покращити фінансовий стан закладів району.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА