Останнє оголошення

"Телефон довіри"

У п'ятницю, 15 червня, за тел.: 5-31-61 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Анатолійович Антипчук.

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 18.06.2018 - 24.06.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 18 по 24 червня 2018 року

Детальніше...
Друк

Стартували навчальні збори

.

Урочисте відкриття навчальних зборів зі стрілецькою ротою батальйону територіальної оборони відбулося сьогодні.

Аби привітати військовозобов'язаних з початком навчальних зборів до військової частини Новоград-Волинського гарнізону прибули поважні гості - заступник голови – керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації Олексій Ясюнецький та перший заступник голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Наталія Даниленко.
У своїх зверненнях до присутніх, представники влади побажали плідно та ефективно провести час навчання, здобути нові знання та відпрацювати професійні навички.
Близько 100 жителів нашого району пройдуть навчання у складі стрілецької роти батальйону територіальної оборони на базі військової частини Новоград-Волинського гарнізону. Протягом 5-ти днів військовозобов'язані освоюватимуть теоретичні та практичні знання та навики. До навчальної програми увійдуть: охорона важливих об'єктів та комунікацій, розгортання та несення служби на блокпостах, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, незаконно утвореними збройними формуваннями та мародерами, підтримання безпеки та правопорядку у районі формування.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА