Останнє оголошення

Увага! Запрошуємо всіх на «Маківку літа»!

Усіх шанувальників українських народних традицій, обрядів, звичаїв, які бажають відпочити душею і тілом запрошуємо до Городниці на святкове гуляння, яке відбудеться на лоні природи, на мальовничих берегах ріки Случ у розпал літа. Бажаючі матимуть змогу поринути у казковий український світ міфологічних образів, проявлений у розквіті літа. Також для поціновувачів української пісні виступатимуть колективи художньої самодіяльності з різних куточків України та близького зарубіжжя.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.07.2018 - 22.07.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 16 по 22 липня 2018 року

Детальніше...
Друк

ОГОЛОШЕННЯ

.

Районна державна адміністрація доводить до відома населення Новоград-Волинського району, про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів, щодо детального плану території земельних ділянок загальною площею 4.000га.

З них: плошею 1,7910 га – для індивідуального садівництва; площею 1,7910 га - з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «індивідуальне садівництво» та площею 0,418 га - з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «землі загального користування» за адресою: Наталівська сільська рада Новоград-Волинського району Житомирської області (за межами населеного пункту). Ознайомитися з проектом детального плану можна в приміщенні Наталівської сільської ради та відділі містобудування, архітектури та будівництва районної державної адміністрації (м.Новоград-Волинський, вул. Шевченко,16, ІІІ поверх каб.75) протягом місяця з дати виходу даного повідомлення – 15 травня 2018 року.