Останнє оголошення

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»

У п'ятницю 27 квітня за тел.: 3-62-07 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації.
На усі ваші запитання відповість директор центру надання адміністративних послуг РДА Наталія Петрівна Демидчук

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.04.2018 - 22.04.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 16 по 22 квітня 2018 року

Детальніше...
Друк

І знову на сторожі спокою та безпеки рідної країни

.

Захищати кордони рідної України у зону антитерористичної операції відправились військовослужбовці військової частини А 2076.

Провести мужніх захисників на Схід України для виконання бойових завдань на платформу міського залізничного вокзалу прийшли керівники району та міста, командування військової частини, друзі, близькі та родичі від'їжджаючих, жителі району та міста.
Зі щирими побажаннями, напутніми словами та подяками до військовослужбовців 54-го окремого розвідувального батальйону звернулися очільники Звягельщини.
Під час свого виступу, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко відзначила кращих з кращих. За сумлінне виконання службових обов'язків, зразкову військову дисципліну, вірність військовій присязі, високі показники в бойовій підготовці, мужність та стійкість, відповідальність і професійну майстерність військовослужбовці були відзначені подяками голови районної державної адміністрації.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8030-i-znovu-na-storozhi-spokoyu-ta-bezpeki-ridnoji-krajini#sigProGalleria19afc57898
joomlamodniyportal.ru