Останнє оголошення

Увага! Запрошуємо всіх на «Маківку літа»!

Усіх шанувальників українських народних традицій, обрядів, звичаїв, які бажають відпочити душею і тілом запрошуємо до Городниці на святкове гуляння, яке відбудеться на лоні природи, на мальовничих берегах ріки Случ у розпал літа. Бажаючі матимуть змогу поринути у казковий український світ міфологічних образів, проявлений у розквіті літа. Також для поціновувачів української пісні виступатимуть колективи художньої самодіяльності з різних куточків України та близького зарубіжжя.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.07.2018 - 22.07.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 16 по 22 липня 2018 року

Детальніше...
Друк

Посівна кампанія 2018 розпочалась

.

Із покращенням погодних умов у районі розпочато посів ранніх зернових культур.

Посів розпочали ПП «Галекс-Агро» с.Стриєва та ТОВ «Івашківка» с.Івашківка.
Аби ознайомитися з перебігом посівної, 10 квітня заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік та начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Ткачук виїздили в с. Івашківку, де й, безпосередньо, поспілкувалися із агроном Володимиром Мізернюком про хід сільськогосподарських робіт. Наразі підприємство розпочало посів ранніх ярих культур, таких як овес та горох. Вже було посіяно ранніх ярих зернових культур на площі понад 200 га.
Окрім того, варто зазначити, що сільгосппідприємствами району під урожай 2018 року озимими зерновими культурами було засіяно площу у 11,8 тис.га. Нині закінчується їх підживлення.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8025-posivna-kampaniya-2018-rozpochalas#sigProGalleria25a497e096
joomlamodniyportal.ru