Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 24.09.2018 - 30.09.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 24 по 30 вересня 2018 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

На базі Новоград-Волинського РЦСССМДМ діє Телефон довіри «Життя без насильства».

Детальніше...
Друк

Змагалися любителі малої ракетки

.

Районні змагання з настільного тенісу серед школярів були проведені у спортивному залі Гульської ЗОШ.

12 команд юнаків та дівчат ЗОШ І-ІІ ступенів замгались за звання чемпіонів району 2018 року.
Переможці групових змагань – команди: Великогорбашівської, Гірківської, Стрієвської та Яворіської ЗОШ зустрілисьу фіналі в очних поєдинках.
Ейсмонт Владислав та Петкус Ігор, учні Великогорбашівської ЗОШ (вч. Денисюк М.П.) з однаковим рахунком 2-0 перемогли своїх суперників та стали переможцями змагань.
Друге місце посіли Мужановський Віталій та Патлатюк Микола – учні Яворівської ЗОШ (вч. Фурманенко П.І.).
Третє місце у школярів Стрієвської ЗОШ: Горбатюка Ярослава та Тарасюка Івана (вч. Лук'янчук І.В.).
У змаганнях серед дівчат у фіналі зустрілись команди: Великогорбашівської, Гірківської, Калинівської та Яворівської ЗОШ.
Без поразок провели свої зустрічі Бобровська Діана і Мужановська Вероніка – учениці Яворівської ЗОШ і в черговий раз стали переможницями району.
Друге місце у дівчат Гірківської ЗОШ: Кришталь Вікторії і Кожемяк Діани (вч. Вращук Я.В.).
На третьому місці дівчата Калинівської ЗОШ: Романюк Олександра і Мельничук Анастасія (вч. Гнап Ю.М.).
Серед школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів змагання проводились в особисто-командному заліку. За призові місця змагались 32 юнака та 26 дівчат.
Підтвердили свій статус багаторазові чемпіони району, призери обласних змагань, юні тенісисти Гульської ЗОШ: Плисак Олександр, Чечет Єгор, Боровик Аліна, Подолянчук Софія (вч. Чечет А.В.), які перемогли в командних змаганнях серед юнаків та дівчат.
У юнаків 2 командне місце засоювали Гичко Олександр і Стрілець Назарій – учні Броницькогутянської ЗОШ (вч. Корольчук Ю.І.).
Третє місце у братів Артема та Іллі Недзельських з Барвинівки (вч. Колотирін Б.О.).
В особистому заліку переможцем став Чечет Єгор, друге місце у Плисака Олександра, третє у Гичка Олександра.
У змаганнях серед дівчат друге місце посіли Голуб Катерина і Торуцька Ірина – учениці Слободороманівської гімназії (вч. Павлюк Ю.М.).
Третє місце у школярок Жолобненської ЗОШ: Васильчук Ніни і Якубовської Вікторії (вч. Лобащук С.Б.).
В особистому заліку перемогла Боровик Аліна, на другому місці Голуб Катерина, третє у Подолянчук Софії.
Учасники змагань висловлюють вдячність дирекції Гульської ЗОШ за створення комфортних умов для проведення змагань.

Першість з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІ ступенів

Місце

Юнаки

Місце

Дівчата

1

В.Горбашівська

1

Яворівська

2

Яворівська

2

Гірківська

3

Стрієвська

3

Калинівська

4

Гірківська

4

В.Горбашівська

5

Наталівська

5

Киянська

6

Поліянівська

6

С.Деражнянська

7

Киянська

7

Брониківська

8

Івашківська

8

Наталівська

9

С.Деражнянська

9

Варварівська

10

Калинівська

10

Івашківська

11

Тупалецька

11

Дідовицька

12

Дідовицька

12

Поліянівська

13

Федорівська

13

Федорівська

14

Брониківська

14

Тупалецька

15

Варварівська

 

Першість з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місце

Юнаки

Місце

Дівчата

1

Гульська

1

Гульська

2

Бр.Гутянська

2

Сл.Романівська

3

Барвинівська

3

Жолобненська

4

Жолобненська

4

В.Молодьківська

5

Косенівська

5

Токарівська

6

Сл.Романівська

6

Н.Романівська

7

Повчинська

7

Бр.Гутянська

8

Пилиповицька

8

Ярунська

9

Колодянська

9

Косенівська

10

Н.Романівська

10

Несолонська

11

Несолонська

11

Киківська

12

В.Молодьківська

12

Пилиповицька

13

Орепівська

13

Колодянська

14

Киківська

14

Орепівська

15

Ярунська

15

Піщівська

16

Токарівська

16

Повчинська

17

Піщівська

 

 

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7962-zmagalisya-lyubiteli-maloji-raketki#sigProGalleriaf8a37f4744
joomlamodniyportal.ru

Місце

Юнаки

Місце

Дівчата

1

В.Горбашівська

1

Яворівська

2

Яворівська

2

Гірківська

3

Стрієвська

3

Калинівська

4

Гірківська

4

В.Горбашівська

5

Наталівська

5

Киянська

6

Поліянівська

6

С.Деражнянська

7

Киянська

7

Брониківська

8

Івашківська

8

Наталівська

9

С.Деражнянська

9

Варварівська

10

Калинівська

10

Івашківська

11

Тупалецька

11

Дідовицька

12

Дідовицька

12

Поліянівська

13

Федорівська

13

Федорівська

14

Брониківська

14

Тупалецька

15

Варварівська