Останнє оголошення

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»

У п'ятницю 16 березня за тел.: 5-53-02 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання щодо проблем у галузі сільського господарства району відповість начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Олександрович Ткачук

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 19.03.2018 - 25.03.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 19 по 25 березня 2018 року

Детальніше...
Друк

Колядники завітали, щастя побажали

.

Новорічно-різдвяні свята - символ надії, віри та любові, дива, злагоди та сподівань на все краще. Це час несподіванок, подарунків, радості, дзвінких та веселих колядок, щирих побажань.

Тож аби внести часточку дива та радості у буденні справи, до Новоград-Волинської районної державної адміністрації завітали колядники – учасники народного аматорського ансамблю «Чарівниці» Будинку культури с.Пилиповичі. Вони подарували присутнім у залі свої мелодійні колядки, різдвяні вірші та щирі побажання.
В свою чергу, голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк подякував за чудові співи і побажав колядникам добра, щастя, подальших творчих успіхів у Новому році та в знак подяки вручив солодощі та пам'ятні календарі.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7824-kolyadniki-zavitali-shchastya-pobazhali#sigProGalleria3e83b098d2
joomlamodniyportal.ru