Останнє оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо шанувальників прадавніх українських національних традицій взяти участь у святкуванні народного театралізованого свята Весни, Солов'їного Великодня «Ярило йде – Весну веде!».

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 23.04.2018 - 29.04.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 23 по 29 квітня 2018 року

Детальніше...
Друк

Дорогі земляки! Шановні жителі Новоград-Волинщини!

.

Щиро вітаю Вас з наступаючим 2018 роком!
Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового періоду, нових надій і сподівань.

Збагачені новими знаннями, відчуттями та досвідом, ми з надією і впевненістю дивимося у майбутнє і покладаємо великі сподівання на добрі зміни та нові досягнення. Варто пам'ятати, що ніщо добре не дається легко. Тому всім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням і розумом наше життя, розбудовувати рідний край.
Нехай у ці святкові дні Ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, домівки повняться добром і радістю, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.
Миру й достатку вашим родинам!
З Новим роком!

Голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк