Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 10.12.2018 - 16.12.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 10 по 16 грудня 2018 року

Детальніше...

Останнє оголошення

УВАГА!

З 25 листопада по 10 грудня 2018 року в Новоград-Волинському районі планується проведення районного етапу акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» 

Друк

Пам'яті товариша

.

Новоград-Волинська районна державна адміністрація та районна рада висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті чоловіка, батька та дідуся - Дідовця Олександра Миколайовича.

Пішла з життя найдорожча та найрідніша для вас людина. А для багатьох із нас – взірець для наслідування – виконуючий обов'язки директора, тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи, ВФСТ, майстер спорту України з гирьового спорту.
Олександр Миколайович почав займатися гирьовим спортом з 1976 року. У 1983 р. здобув звання майстра спорту УРСР з гирьового спорту. У 1990 році – звання майстра спорту СРСР. У 1997 році – звання майстра спорту України. У 2009 році - здобув звання майстра спорту міжнародного класу.
Семиразовий чемпіон Світу серед ветеранів свої заняття гирьовим спортом поєднував з тренерською роботою - спочатку на громадських засадах, а згодом перейшов на тренерську посаду як штатний тренер.
За роки занять зі спортсменами підготував 14 майстрів спорту.
Окрім класичного виконання вправ брав участь у фестивалях сили, встановлення рекордів в піднятті гирь експериментальним способом. Олександр Миколайович – п'ятиразовий дипломантом Книги рекордів України. За вклад у розвиток спорту в Україні, йому присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту». Також Олександр Дідовець нагороджений найвищими відзнаками району - «За заслуги перед Новоград-Волинським районом» та міста - «Звягель». Йому присвоєно звання «Почесний громадянин м.Новограда-Волинського».
Розуміючи всю гіркоту втрати, ми щиро поділяємо горе рідних і передаємо слова співчуття та підтримки.
Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце близької людини, проте світлі спогади про Дідовця Олександра Миколайовича, який чесно і гідно прожив своє життя, залишивши по собі плоди добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.
Світла йому пам'ять.