Останнє оголошення

Увага! Запрошуємо всіх на «Маківку літа»!

Усіх шанувальників українських народних традицій, обрядів, звичаїв, які бажають відпочити душею і тілом запрошуємо до Городниці на святкове гуляння, яке відбудеться на лоні природи, на мальовничих берегах ріки Случ у розпал літа. Бажаючі матимуть змогу поринути у казковий український світ міфологічних образів, проявлений у розквіті літа. Також для поціновувачів української пісні виступатимуть колективи художньої самодіяльності з різних куточків України та близького зарубіжжя.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.07.2018 - 22.07.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 16 по 22 липня 2018 року

Детальніше...
Друк

Відбулося штабне навчання

.

Сьогодні відбулося штабне тренування з районною ланкою цивільного захисту, та тему ліквідації умовної надзвичайної ситуації техногенного характеру внаслідок пожежі, вибухів на об'єктах зберігання боєприпасів військової частини А0409 в с.Наталівка.

Під час тренування, яке відбулося під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Даниленко, присутні відпрацювали практичні дії органів управління та сил цивільного захисту Новоград-Волинської районної ланки при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру, вдосконалили практику та навички керівного складу органів управління щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.
Завідувач сектору цивільного захисту населення Юрій Левченко детально та пошагово розповів присутнім про дії, які буде необхідно прийняти у разі виникнення загрози, серед яких: приведення сил і засобів районної ланки ЦЗ та суб'єктів реагування на надзвичайні ситуації у підвищену готовність, оголошення надзвичайної ситуації та проведення екстреної евакуації населення, укриття населення та ліквідація наслідків надзвичайної ситуації.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7707-vidbulosya-shtabne-navchannya#sigProGalleria490ad7eadb
joomlamodniyportal.ru