Останнє оголошення

У В А Г А! Конкурс творчих робіт для дітей з особливими потребами

У рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями, районний центр СССДМ проводить конкурс творчих робіт серед дітей з особливими потребами.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 20.11.2017 - 26.11.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 20 по 26 листопада 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

Працювала робоча група з питань легалізацїї праці та заробітної плати

.

Робоча група з питань легалізацїї праці та заробітної плати продовжує здійснювати обстеження суб'єктів господарювання на території Новоград-Волинського району.

Легалізація трудових відносин з найманими працівниками є надзвичайно важливим фактором, як для економіки області і країни, так і для соціального захисту працівників. 01 листопада 2017 року робочою групою був здійснений виїзд на територію Чижівської, Наталівської, Дідовивицької, Повчинської, Токарівської сільських рад. Були обстежені заклади торгівлі, громадського харчування та підприємства по переробці деревини. Пріоритетом у роботі робочої групи залишається процес детінізації доходів і легалізація трудових відносин. Під час здійснення обстежень керівникам суб'єктів господарювання та працівникам надаються роз'яснення про перспективи і переваги офіційного працевлаштування та про можливі ризики та наслідки, які виникають при отриманні зарплати «у конверті» та неофіційному працевлаштуванні. Крім того, під час кожного рейду-обстеження надається роз'яснення про відмінність цивільно-правових та трудових договорів з метою уникнення випадків підміни фактичних трудових відносин цивільно-правовими відносинами.