Останнє оголошення

Шановні жителі району!

У зв'язку з проведенням 29 жовтня 2017 року перших виборів депутатів та голів Брониківської та Піщівської териториторіальних обєднаних громад пропонуємо виборцям Брониківської, Барвинівської, Кам'яномайданської, Лебедівської, Новороманівської, Поліянівської, Тупальської, Федорівської, Піщівської, Косенівської, Повчинської, Середньодеражнянської, Суховільської сільських рад перевірити свою наявність в базі даних Державного реєстру виборців та точність вже внесених відомостей.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.10.2017 - 22.10.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 16 по 22 жовтня 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

У районі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України

.

14 жовтня вся Україна відмічає три славні свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День Українського козацтва.

Можна сміливо сказати, що це день пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; і, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім'я суверенності та єдності нашої держави.
Тому, аби вшанувати доблесних захисників нашої рідної землі та світлу пам'ять полеглих за Україну, сьогодні, працівники райдержадміністрації, на чолі з районною владою, поклали квіти біля меморіалу воїнам, загиблим за незалежність та територіальну цілісність України.
Після чого, у селі Несолонь відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО Ігорю Казимировичу Брощаку, яку було встановлено на фасаді Несолоньської загальноосвітній школі.
Серед почесних гостей – голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк та заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович.
Представники районної влади, виступивши перед присутніми та привітавши всіх із наступаючим святом, виконали почесну місію – урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО Ігорю Брощаку.
Свого часу Ігор Казимирович добровільно став на захист рідної держави. Маючи хворе серце, тричі проходив медичну комісію, і таки був мобілізований 22 квітня 2015 року до 101-ї бригади охорони Генерального штабу. 19 червня 2016 року в районі Часового Яру Донецької області, під час виконання військового обов'язку, Ігор загинув. Так не стало ще одного захисника України.
Відтепер образ Ігоря Брощака, втілений у граніті, зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів і вчителів Несолонської школи, і вічно житиме у нашій пам'яті.
Щирі слова вдячності родині загиблого Ігоря Брощака від імені жителів району висловив Володимир Михнюк і вручити подарунок від райдержадміністрації.
Також подарунки отримали рідні загиблих учасників АТО - Ярослава Остапчука та Володимира Котвіцького.
Несолонський сільський голова Таміла Ковальчук, у свою чергу, вручила подарунки рідним та близьким учасників АТО Несолонської сільської ради.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів завершився захід.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

joomlamodniyportal.ru

joomlamodniyportal.ru