Останнє оголошення

Шановні жителі району!

У зв'язку з проведенням 29 жовтня 2017 року перших виборів депутатів та голів Брониківської та Піщівської териториторіальних обєднаних громад пропонуємо виборцям Брониківської, Барвинівської, Кам'яномайданської, Лебедівської, Новороманівської, Поліянівської, Тупальської, Федорівської, Піщівської, Косенівської, Повчинської, Середньодеражнянської, Суховільської сільських рад перевірити свою наявність в базі даних Державного реєстру виборців та точність вже внесених відомостей.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.10.2017 - 22.10.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 16 по 22 жовтня 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

Рушник миру у Червоній Волі

.

Районна акція «Рушник миру» дісталася віддаленого куточка нашого району – села Червона Воля.

Діти вишивали рушник разом з бібліотекарем Ольгою Васильчук, і свою роботу вони представили під час літературно-музичної години «Діти за мир», яка відбулася у сільській бібліотеці.
З розповіді бібліотекаря присутні дізналися про історію прадавнього мистецтва вишивки, про символічне значення Рушника миру, який, мандруючи селами й об'єднуючи дітей нашого району, ніби об'єднує весь український народ заради єдиної мети – миру.
Читачі бібліотеки, як молодші школярі, так і старшокласники, зачитували вірші про мир та Україну, виконували пісні під музичний супровід директора Червоновільського будинку культури Леоніда Потайчука. У приміщенні бібліотеки було оформлено виставку дитячих малюнків «Ми за мир!». Наступною естафету акції прийняла Кленівська сільська бібліотека.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7633-rushnik-miru-u-chervonij-voli#sigProGalleria4de96d9afb
joomlamodniyportal.ru