Останнє оголошення

У В А Г А! Конкурс творчих робіт для дітей з особливими потребами

У рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями, районний центр СССДМ проводить конкурс творчих робіт серед дітей з особливими потребами.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 11.12.2017 - 17.12.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 11 по 17 грудня 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

Рушник миру у Червоній Волі

.

Районна акція «Рушник миру» дісталася віддаленого куточка нашого району – села Червона Воля.

Діти вишивали рушник разом з бібліотекарем Ольгою Васильчук, і свою роботу вони представили під час літературно-музичної години «Діти за мир», яка відбулася у сільській бібліотеці.
З розповіді бібліотекаря присутні дізналися про історію прадавнього мистецтва вишивки, про символічне значення Рушника миру, який, мандруючи селами й об'єднуючи дітей нашого району, ніби об'єднує весь український народ заради єдиної мети – миру.
Читачі бібліотеки, як молодші школярі, так і старшокласники, зачитували вірші про мир та Україну, виконували пісні під музичний супровід директора Червоновільського будинку культури Леоніда Потайчука. У приміщенні бібліотеки було оформлено виставку дитячих малюнків «Ми за мир!». Наступною естафету акції прийняла Кленівська сільська бібліотека.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7633-rushnik-miru-u-chervonij-voli#sigProGalleria4de96d9afb
joomlamodniyportal.ru