Останнє оголошення

"Телефон довіри"

У п'ятницю, 15 червня, за тел.: 5-31-61 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Анатолійович Антипчук.

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 25.06.2018 - 01.07.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 25 червня по 01 липня 2018 року

Детальніше...
Друк

Рушник миру у Червоній Волі

.

Районна акція «Рушник миру» дісталася віддаленого куточка нашого району – села Червона Воля.

Діти вишивали рушник разом з бібліотекарем Ольгою Васильчук, і свою роботу вони представили під час літературно-музичної години «Діти за мир», яка відбулася у сільській бібліотеці.
З розповіді бібліотекаря присутні дізналися про історію прадавнього мистецтва вишивки, про символічне значення Рушника миру, який, мандруючи селами й об'єднуючи дітей нашого району, ніби об'єднує весь український народ заради єдиної мети – миру.
Читачі бібліотеки, як молодші школярі, так і старшокласники, зачитували вірші про мир та Україну, виконували пісні під музичний супровід директора Червоновільського будинку культури Леоніда Потайчука. У приміщенні бібліотеки було оформлено виставку дитячих малюнків «Ми за мир!». Наступною естафету акції прийняла Кленівська сільська бібліотека.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7633-rushnik-miru-u-chervonij-voli#sigProGalleria4de96d9afb
joomlamodniyportal.ru