Останнє оголошення

У В А Г А! Конкурс творчих робіт для дітей з особливими потребами

У рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями, районний центр СССДМ проводить конкурс творчих робіт серед дітей з особливими потребами.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 11.12.2017 - 17.12.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 11 по 17 грудня 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

З повагою та вдячністю

.

5 жовтня в селі Федорівка відбувся урочистий захід присвячений Дню людей похилого віку, Дню ветерана. В заквітчаному, теплому залі місцевого клубу Федорівський сільський голова Осадчук Алла Йосипівна розпочала свято з привітання ветеранів громади.

Людей поважного віку також привітали начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Андрущенко Людмила Аркадіївна, директор територіального центру району Івасів Ніна Францівна та побажали, щоб життєвий шлях ветеранів був встелений добром, вдячністю та повагою, щоб мали міцне здоров'я та щасливе довголіття. Згодом Андрущенко Людмила відповіла на запитання присутніх щодо змін в призначенні субсидій.
Голова місцевої ветеранської організації Пінчук Микола Васильович привітав земляків односельців власними віршами і піснею.
Музичні вітання звучали від ансамблю вчителів Федорівської ЗОШ « Калинонька», ансамблю Федорівського сільського клубу «Федоряночка», учня 8 класу Ольшевського Дмитра. Наймолодші учасники ,учні першого класу місцевої школи виконали поважним гостям танок.
Найстарші ветерани сільської громади були запрошені до святкового столу.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7630-z-povagoyu-ta-vdyachnistyu#sigProGalleria7969f50f70
joomlamodniyportal.ru