Останнє оголошення

У В А Г А! Конкурс творчих робіт для дітей з особливими потребами

У рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями, районний центр СССДМ проводить конкурс творчих робіт серед дітей з особливими потребами.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 11.12.2017 - 17.12.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 11 по 17 грудня 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

День працівника ветеринарної медицини

.

13 серпня – Професійне свято працівників ветеринарної медицини.

Привітати з професійним святом працівників управління Держпродспоживслужби у Новоград-Волинському районі від імені районної влади завітали заступник голови Районної Державної Адміністрації Андрій Васильович Подік та заступник голови районної ради Зінаїда Миколаївна Ляхович.
З вітальними словами до присутніх звернулися Андрій Васильович та Зінаїда Миколаївна. Заступник голови Районної Державної Адміністрації Андрій Васильович Подік з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини за сумлінну працю, високий професіоналізм, належний рівень ветеринарного та епізоотичного благополуччя тваринництва району нагородив грамотами Районної Державної Адміністрації:
1) Руссу Світлану Григорівну – завідувача Теснівецькою дільничною лікарнею ветеринарної медицини;
2) Веремійчука Олега Федоровича – завідувача Орепівською дільничною лікарнею ветеринарної медицини.
Подяками голови Районної Державної Адміністрації було відзначено:
1) Марчевську Катерину Степанівну – лаборанта хіміка-токсиколога Новоград-Волинської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини;
2) Панчій Ніну Феодосіївну – завідувача протиепізоотичним відділом Новоград-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7545-den-pratsivnika-veterinarnoji-meditsini#sigProGalleria1e23f3b7e5
joomlamodniyportal.ru