Останнє оголошення

"Телефон довіри"

У п'ятницю, 15 червня, за тел.: 5-31-61 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Анатолійович Антипчук.

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 18.06.2018 - 24.06.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 18 по 24 червня 2018 року

Детальніше...
Друк

Роботу з легалізації праці в районі продовжено

.

Робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення продовжує свою роботу.

2 серпня представниками цієї групи, в складі голови групи Андрія Подіка, головного державного інспектора Управління Держпраці у Житомирській області Тетяни Захарової, в.о начальника Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської РДА Оксани Морозової, інспектора поліції ГУНП в Житомирській області Ярослава Марчука, здійснено черговий виїзд з метою обстеження та проведення роз'яснювальної роботи на підприємства лісопильного та стругального виробництва, а також підприємств закладів торгівлі, а саме:
- ФОП Добржанська;
- ФОП Яковчук;
- ФОП Аніщук;
- ФОП Дубчак;
- ФОП Сергійчук.
Під час здійснення обстеження у ФОП Добржанської, Яковчука, Аніщук були виявлені працівники, які були допущені до виконання робіт без належного оформлення трудових відносин, а саме: у ФОП Добржанської – 2 працівника, у ФОП Яковчука - 5 працівників, у ФОП Аніщук на пилорамі - 3 працівника, в сфері торгівлі – 1 працівник.
Під час співбесіди, керівникам підприємств, на яких виявлено порушення, робочою групою висунута вимога щодо легалізації найманої праці.

Голова робочої групи Андрій Подік