Останнє оголошення

Шановні жителі району!

У зв'язку з проведенням 29 жовтня 2017 року перших виборів депутатів та голів Брониківської та Піщівської териториторіальних обєднаних громад пропонуємо виборцям Брониківської, Барвинівської, Кам'яномайданської, Лебедівської, Новороманівської, Поліянівської, Тупальської, Федорівської, Піщівської, Косенівської, Повчинської, Середньодеражнянської, Суховільської сільських рад перевірити свою наявність в базі даних Державного реєстру виборців та точність вже внесених відомостей.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.10.2017 - 22.10.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 16 по 22 жовтня 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного досвіду

.

14 червня 2017 року в Тернівській сільській бібліотеці було проведено семінар-практикум з національно-патріотичного виховання громадян «Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного досвіду».

Метою патріотичного виховання є становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, знати свої права і обов'язки, цивілізовано відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру і злагоді в суспільстві.
Прибувши на місце проведення семінару, перше, що зробили учасники – це поклали квіти до пам'ятника загиблому учаснику АТО Півоварчуку Сергію Олександровичу у центрі його рідного села Тернівка.
Далі бібліотекарі вирушили до бібліотеки для проведення семінару-практикуму. Відкрила захід директор районної бібліотеки для дорослих Ковалевська Лариса Дмитрівна повідомленням «Патріотизм – серцевина людини, основа її активної позиції». Вона також презентувала книгу «Пам'ятка учасника АТО». Ця пам'ятка розроблена з метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях.
Про форми масової роботи з національно-патріотичного виховання розповіла методист районної бібліотеки Ніна Нюкало. Вона перерахувала теми та засоби масової роботи, що можуть використовувати в своїй діяльності сільські бібліотекарі, а також навела приклади таких заходів.
На семінар-практикум була запрошена мати Півоварчука Сергія Олександровича – Галина Володимирівна. Вона розповіла про дитячі і юнацькі роки свого сина, про його мрії, яким так і не судилося здійснитися. Після виступу матері присутні вшанували пам'ять усіх загиблих в зоні проведення АТО хвилиною мовчання.
Під час спілкування бібліотекарі сіл Колодянка, Сусли, Пилиповичі поділились досвідом проведення заходів з популяризації літератури національно-патріотичного напрямку.
Бібліотекар Тернівської сільської бібліотеки провела бібліографічний огляд «День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» біля книжкової виставки «Велика перемога українського народу».
Наталія Олегівна, яка є і бібліотекарем, і завідуючою клубом с. Тернівка, разом із користувачами Тернівської сільської бібліотеки представили музично-поетичну годину «Герої навіки в пам'яті живих». В ході композиції використовували вірші і пісні патріотичного характеру.
Директор районної бібліотеки для дорослих підбила підсумки проведення семінару-практикуму та подякувала за участь у ньому бібліотекарям району.

Матеріал підготувала методист
районної бібліотеки імені Лесі Українки
Ніна Нюкало 

joomlamodniyportal.ru