Останнє оголошення

У В А Г А! Конкурс творчих робіт для дітей з особливими потребами

У рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей з функціональними обмеженнями, районний центр СССДМ проводить конкурс творчих робіт серед дітей з особливими потребами.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 20.11.2017 - 26.11.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 20 по 26 листопада 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

Сектор сім’ї, молоді та спорту Новоград-Волинської районної державної адміністрації

.

Сектор сімї, молоді та спорту Новоград-Волинської районної державної адміністрації
     
Завідувач сектору - Дейнека Віктор Іванович
Головний спеціаліст - Підкаура Петро Петрович
11701, м.Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб.№100,                                  тел. (04141) 5-21-63
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Новоград – Волинська ДЮСШ  Новоград–Волинської районної ради
в.о. директора ДЮСШ - Ддовець Олександр миколайович    
11701, м.Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб.№100,                                  тел. (04141) 5-21-63
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                   

В ДЮСШ відкрито  9 видів спорту, а саме:
армспорту, бокс, важка атлетика, волейбол, гирьового спорт, греко-римська боротьба, карате-до, настільний теніс, футбол.

Залучено до занять 232 вихованців, навчально-тренувальні заняття проводяться на базі загальноосвітніх шкіл району.

Список тренерів-викладачів


№ п/п

Прізвище, ім’я,
по-батькові

Вид спорту

База (село)

1.

Живанюк Анатолій Іванович

армспорт

с.Івашківка
Івашківський с/к

2.

Данюк Генадій Дмитрович

3.

Нагорнюк Олександр Анатолійович

бокс

с.Сусли
Суслівська ЗОШ

4.

Рудницький Віктор Франкович

 

важка атлетика

с.Ярунь
Ярунський техн.т/з

5.

Дзюбчук Валентин Олексійович

с.Несолонь Несолонська ЗОШ

6.

Горблюк Віктор Васильович

 

волейбол

с.Ярунь
Ярунська ЗОШ

7.

Ксенз Олександр Анатолійович

смт.Городниця Городницька ЗОШ

 

8.

 

Дідовець Олександр Миколайович

 

гирьовий спорт

с.Чижівка
Чижівська ЗОШ

Слобода – Романівська
школа - гімназія

9.

Литвинчук Лілія Анатоліївна

смт.Городниця Городницька ЗОШ

10.

Кулмалієв Валерій Шокурович

греко-римська боротьба

с. Пилиповичі Пилиповецька ЗОШ

11.

Загривий Руслан Васильович

карате-до

с.Наталіївка
Наталіївський с/к

12.

Чечет Анатолій Васильович

настільний теніс

с.Гульск
Гульська ЗОШ

13.

Чижевський Сергій Юрійович

футбол

с.Токарів
Токарівська ЗОШ

Реалізація у районі державної молодіжної, сімейної та гендерної політики

ПРО  РОБОТУ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ЗА 2050 РІК