Останнє оголошення

Шановні жителі району!

У зв'язку з проведенням 29 жовтня 2017 року перших виборів депутатів та голів Брониківської та Піщівської териториторіальних обєднаних громад пропонуємо виборцям Брониківської, Барвинівської, Кам'яномайданської, Лебедівської, Новороманівської, Поліянівської, Тупальської, Федорівської, Піщівської, Косенівської, Повчинської, Середньодеражнянської, Суховільської сільських рад перевірити свою наявність в базі даних Державного реєстру виборців та точність вже внесених відомостей.

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 16.10.2017 - 22.10.2017

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 16 по 22 жовтня 2017 року                                   

Детальніше...
Друк

Пожежа на території району

.

14 жовтня о 19:45 на пункт зв'язку 10 ДПРЧ м.Новоград-Волинський надійшло повідомлення від чергового ОКЦ Управління ДСНС України у Житомирській області про пожежу у тимчасовій споруді (котельні) сушки на території пилорами ФОП Бака М.Р. в селі Маковиці, Новоград-Волинського району.

Друк

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

.

Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

Друк

Концерт з нагоди свята

.

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.