Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 10.12.2018 - 16.12.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 10 по 16 грудня 2018 року

Детальніше...

Останнє оголошення

УВАГА!

З 25 листопада по 10 грудня 2018 року в Новоград-Волинському районі планується проведення районного етапу акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» 

Друк

Семінар-нарада бібліотечних працівників сільських бібліотек району

.

12 грудня 2018 року в читальному залі районної бібліотеки імені Лесі Українки відбувся щорічний семінар-нарада для сільських бібліотекарів району з підготовки до здачі статистичних звітів за 2018 рік та планування роботи на 2019 рік, особливості звіту ECMaP.

Друк

«Лауреати спортивного 2018 року»

.

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Андрій Подік привітав призерку чемпіонату Світу з армспорту (права рука) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Світлану Дроздюк із заслуженою відзнакою.

Друк

На Житомирщині стартував Всеукраїнський тиждень права

.

Щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини, в Україні стартує тиждень права. 11 років тому його проведення ініціювала Координаційна рада молодих юристів – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві юстиції України.

Друк

XXI Міжнародна харчова виставка в Ірані

.

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, у період з 22 по 25 січня 2019 року в місті Шираз (Ісламська Республіка Іран) відбудеться XXI Міжнародна харчова виставка (21-st International Exhibition of Food 2019).

Друк

Інвалідність не може бути підставою для звільнення працівника, - консультує Міністр юстиції

.

Пане Міністре, звертаюсь до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи з причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку, таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.
Олена Дегтярьова