Останнє оголошення

Конкурс «Жінка року» оголошує районна рада жінок

У Новоград-Волинському районі за ініціативи районної ради жінок, за підтримки та сприяння голови районної державної адміністрації, голови районної ради оголошується конкурс «Жінка року».

Детальніше...

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 19.02.2018 - 25.02.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 19 по 25 лютого 2018 року

Детальніше...
Друк

Матерів бійців АТО відзначили Знаком народної пошани «Орден матері бійця АТО»

.

На ім'я голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації надійшов лист від народного депутата України Ольги Богомолець із подякою про співпрацю від імені громадської платформи «Люди допомагають людям», громадської організації «Громадський інформаційний простір» та від імені родин загиблих під час бойових дій на сході країни.

Друк

Герої не вмирають!

.

Мамочко, вибач за чорну хустину,
За те, що віднині будеш сама.
Тебе я люблю. І люблю Україну!
Вона, як і ти, була в мене одна.

Друк

Набув чинності наказ про накладання штрафів за порушення закону щодо обмеження доступу іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту

.

15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів».

Друк

ДИТЯЧА ОНКОЛОГІЯ

.

Щороку 15 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дітей хворих на онкологічні захворювання. На найвищому рівні та серед простих громадян широко обговорюються проблеми медико-соціальної допомоги онкохворим дітям. Злоякісні новоутворення у дітей залишаються актуальною проблемою і для українського суспільства.