Друк

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ДІАГНОСТИКА ШКОЛЯРІВ

За такою темою на базі Городницької школи 13 вересні відбувся майстер-клас методики психологічних досліджень особистості учня в системі виховної роботи школи. 

 

Заступник директора з виховної роботи Тітарева Тереза Валеріївна розповіла про напрацьовану систему  виховної роботи в школі, яка ґрунтується на результатах психолого-педагогічних досліджень всіх учасників виховного процесу. У формі електронної презентації надані для поширення досвіду форми і методи роботи вчительського колективу школи.

Голови методичних об’єднань класних керівників  опорних шкіл освітніх округів, заступники директорів з виховної роботи отримали можливість ґрунтовно ознайомитися з досвідом роботи класних керівників з використання методів психолого-педагогічної діагностики в роботі класного керівника Нагірняк І.В. (кл.кер.6-А класу), Білоніг Н.Г. (кл.кер. 9-А класу), Братунець А.М. (кл.кер. 5-В класу).

Увазі учасників зібрання було представлене корекційне заняття зі зменшення тривожності та підвищення рівня самооцінки учнів 6 класу, яке провела практичний психолог школи Лакізюк І.С..

За інформацією районного відділу освіти