Друк

СВЯТО У БІБЛІОТЕЦІ

.

Щорічно, до Всеукраїнського дня бібліотек, в Слободороманівській гімназії проводиться День бібліотеки. Цей день гімназисти святкували 28 вересня. 

 

Під умілим керівництвом досвідченого бібліотекаря Богданчук Г.П. були проведені різні заходи. На святковій лінійці члени учнівського самоврядування провели інформаційну хвилинку про історію виникнення і розвитку бібліотечної справи, а також оголосили про проведення рейду-перевірки стану підручників і початок акції „Подаруй бібліотеці книгу”.

Працювала „книжкова лікарня”, у якій протягом дня учні гімназії старанно „лікували” свої книги.

Відвідали бібліотеку її майбутні читачі – першокласники. Діти не лише дізналися багато цікавого про книги, але й стали глядачами лялькової вистави.

Запам’ятається цей день учням 3-4-х класів, які брали участь у конкурсі „Найкращий читайлик – 2012”. Перемогу здобула учениця 4 класу Лосовська Анастасія.

Під керівництвом класоводів (Любченко О.М., Желізко Р.Ц., Богданчук Г.П., Лосовської Т.Г.) учні початкових класів виготовили книжечки-розгортки на тему „Живуть герої у світі казки чарівної”.

Протягом дня у бібліотеці панувала творча та доброзичлива атмосфера. Свято підтвердило, що предметом гордості бібліотеки завжди були і є книжки та читачі – справжні друзі. А справжні друзі залишаються на все життя. То ж хай бібліотека залишається для всіх і для кожного справжнім другом, мудрим порадником, джерелом знань і дорогоцінним скарбом.

Заступник директора
з виховної роботи
ДЕЙНЕКА Н.В.