Друк

РОДОВІ ПОМІСТЯ – НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ УКРАЇНИ

.

Під такою назвою 15 лютого у приміщенні Несолонської школи відбулося засідання «круглого столу», організоване учителем історії, головою обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Народний рух захисту Землі» Молодецькою С.В. 

 

Мета проведення засідання – довести до відома влади і широкого загалу населення, що на сьогодні одним з науково-обґрунтованих напрямів розвитку і відродження сільських територій є «Родова садиба». У засіданні «круглого столу» взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Р.М. Кирилюк, методист районного методичного центру народної творчості С.В. Целецька, представники ЗМІ.

Перед запрошеними виступив голова Всеукраїнської громадської організації «Народний рух захисту Землі» Васильєв М.Л., який представив пілотний проект «Родова садиба». Він також запропонував започаткувати «Родову садибу» на базі родового екологічного поселення «Простір любові» для подальшого поширення досвіду на території області та з метою відродження і розвитку сільських територій.

Також на засіданні було заслухано виступи доктора економічних наук Національної Аграрної Академії наук України Россохи В.В., президента громадської організації «Співдружність екології людини «Екомір» Твардовського С.Л., голову обласного осередку «Клуб органічного землеробства» Пилявця А.Б., доктора технічних наук, професора Грабара І.Г. та інших. 

Увазі присутніх був представлений відеофільм «З досвіду організації родового екологічного поселення «Простір любові».

За інформацією відділу культури
та туризму райдержадміністрації